Działamy charytatywnie

1% dla Helenki

I Ty możesz pomóc❗️Potrzebna intensywna rehabilitacja❗️

Cześć jestem Helenka 😃😃😃
Ostatnie 6 miesięcy spędziłam w szpitalu 😔walcząc z ostrą białaczką szpiku kostnego. Jestem dzielna i nie poddaję się 💪🏻
Urodziłam się jako dziecko z wodogłowiem i chociaż mam 2 latka to jeszcze nie chodzę. Przede mną długa, intensywna rehabilitacja. Muszę dużo ćwiczyć, aby móc chodzić na spacery z rodzicami i bawić się z rodzeństwem, a w przyszłości samodzielnie żyć.
Dziękuję za każdy uśmiech serca😍😍😍

JEŚLI CHCESZ POMÓC MOŻESZ DOKONAĆ WPŁATY
➡️ Nr konta: 67 1140 2004 0000 3002 7742 7305 z dopiskiem – Dla Helenki
➡️ Organizator: Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich
ul. Leśna 1; 41-100 Siemianowice Śląskie
➡️ Nr zbiórki: 2019/3718/OR

MOŻESZ RÓWNIEŻ POMÓC PRZEKAZUJĄC 1️⃣% ❗️❗️❗️
➡️ KRS: 0000270809
➡️ W rubryce „informacje uzupełniające” należy wpisać: Grzelak, 10302

III Sylwestrowy Bieg Charytatywny MK team

Dziękujemy za cudowny czas Sylwestrowego Charytatywnego Biegu zorganizowanego przez MK team. Dziękujemy Wszystkim biegaczom o wielkich sercach, którzy poprzez uczestnictwo w III Sylwestrowym Biegu Charytatywnym MK team – 29.12.2019, biegnąc dystans 5 km podarowaliście możliwość, nadzieję i realizację zakupu sprzętu rehabilitacyjnego niezbędnego dla Helenki, aby mogła stawiać dziecięce kroki w kierunku osiągnięcia samodzielności.

Turniej Koszykarski PYHH U15 w Zielonej Górze

Serdeczne podziękowania dla SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra za zbiórkę dla Helenki w czasie turnieju PYHH U15 w Zielonej Górze oraz zlicytowanie koszulki Reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Chinach z autografami zawodników oraz sztabu szkoleniowego z Mikem Taylorem na czele❗️❗️❗️

Kawiarenka Mikołajkowa

Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy z II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich za zorganizowanie kawiarenki mikołajkowej (06.12.2019) dla Helenki.

Piknik Charytatywny „Razem dla Helenki”

Dnia 07 września 2019 wspinaliśmy się wysoko dla Helenki w Parku Zamkowym w Pszczynie, gdzie odbył się piknik „Razem dla Helenki” organizowany przez Federację Arborystów Polskich.

The End Of Summer 2019

Podziękowania dla Maniana Garage organizatorów The end of Summer 2019 – 25.08.2019 – za możliwość przeprowadzenia kwesty dla Helenki.

IV Siemianowicki Bieg Świetlików

Serdecznie podziękowania dla MK team za przeprowadzenie zbiórki dla Helenki podczas IV Siemianowickiego Biegu Świetlików, który odbył się 22.06.2019 oraz dla Wszystkich wolontariuszy, którzy wzięli w nim udział, kwestując z sercem na dłoni dla potrzebującej Helenki.

Pomóżmy Helence odzyskać zdrowie!

„Jesteśmy tyle warci, ile dajemy z siebie innym”

Dnia 20 czerwca od godziny 17.00 na tarnogórskim rynku, podczas koncertu „Jego Moc” zbierano fundusze na leczenie oraz rehabilitację 20 miesięcznej Helenki. W trakcie Koncertu została przeprowadzona kwesta do puszek oraz sprzedawano domowe ciasto!